Nawigacja

Zdobądź upragniony biznes!

Jesteś przedsiębiorczy, masz ciekawe pomysły, ale brakuje ci pieniędzy na rozpoczęcie działalności? Zgłoś się do konkursu „Projekt Biznes”. Fachowcy przygotują cię do prowadzenia przedsięwzięcia, a jeśli przedstawisz najciekawszy plan, zrealizujesz go bezpłatnie w Agorze Bytom.

Zasady są bardzo proste. Osoba z ciekawym pomysłem przedstawia swój plan w formularzu zgłoszeniowym na stronie internetowej Agory Bytom. Następnie jury oceni zgłoszenia, a autor inicjatywy z największym potencjałem otrzyma pakiet atrakcyjnych nagród.

Do wygrania trzy miesiące bezpłatnego wynajmu lokalu lub stoiska w Agorze Bytom, pomoc merytoryczna i prawna Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości, profesjonalne wsparcie marketingowe i PR-owe. Zgłoszenia można przesyłać do 31 marca 2017 roku.

Warunkiem udziału jest obecność na przynajmniej jednym szkoleniu „Kierunek Kariera”, współorganizowanym przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Sali Kameralnej Agory Bytom (poziom +3, środy, godz. 18.00).

W lutym uczestnicy dowiedzą się, jak budować model biznesowy (15 lutego). Marzec przyniesie odpowiedzi na pytania związane z wizerunkiem (1 marca), ze stresem (15 marca) i autoprezentacją (29 marca). Z kolei 12 kwietnia w centrum rozrywki Pin-Up! odbędzie się spotkanie finałowe z mieszkańcami Bytomia. Jury ogłosi finałową trójkę konkursu „Projekt Biznes”, a ci przedstawią swój pomysł i odpowiedzą na pytania uczestników. Tego dnia poznamy również zwycięzcę konkursu.