Nawigacja

Tylko spoKOJnie

Dla nikogo to zapewne nie będzie zaskoczeniem, jeżeli powiem YES, YES, YES. To oczywiście radość z odniesionego przez Mariusza Wołosza zwycięstwa w wyborach na prezydenta Bytomia. Radość tym większa, że miasto pilnie potrzebuje nowego otwarcia, zmiany, która pozwoli na pościg za uciekającymi nam sąsiadami po sześciu straconych latach.


Gratuluję bytomianom mądrości wyboru, zwłaszcza po sześciu latach “propagandy sukcesów”, po miesiącu cudów, po brudnej kampanii, po kłamstwach i oszczerstwach. Nie było łatwo odsiać ziarno od plew.

Gratuluję Mariuszowi Wołoszowi – zwycięstwa, bardzo dobrej kampanii, a zwłaszcza utrzymania jej na wysokim, merytorycznym poziomie.
Gratuluję i dziękuję społecznikom, którzy uwierzyli, że bez zaangażowania się “w politykę”, nasze miasto się nie zmieni. To niesamowita grupa osób, których wiele dzieli, ale łączy to, co najważniejsze – BYTOM.

Wyzwań jest ogrom, problemów jeszcze więcej, a ile jeszcze „trupów” wypadnie z szaf, tego nikt nie jest w stanie na ten moment ocenić. Jest jednak program, jest wola zmiany i są ludzie, którzy chcą ten program realizować.

Czego życzę nowemu prezydentowi? Aby był odważny, konsekwentny i otwarty na mieszkańców…
Teraz pozostaje już tylko ogrom ciężkiej pracy do wykonania, aby Bytom znowu wrócił na ścieżkę zmiany.

            Piotr Koj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *