Nawigacja

Piękne balkony i ogródki poszukiwane!

Stowarzyszenie MYbytomianie zaprasza właścicieli ogródków lub balkonów do rywalizacji w konkursie na najładniejszy balkon i przydomowy ogródek kwiatowy.

W ten sposób chce zachęcić mieszkańców miasta, by bardziej aktywnie włączyli się w to, aby wyglądało ono ładniej. Gmina ma oczywiście swoje obowiązki, związane z dbaniem o wygląd Bytomia, ale jednocześnie każdy z nas może przyczynić się do tego, by miasto było ładniejsze, każdy z nas może zadbać o wygląd miejsca, w którym mieszka.

W konkursie mogą wystartować wszyscy mieszkańcy Bytomia. Trzeba tylko mieć przydomowy ogródek lub balkon. Uczestnicy będą rywalizować ze sobą w dwóch kategoriach: na najpiękniejszy ogród i na najpiękniejszy balkon. W pierwszej kategorii komisja konkursowa będzie brała pod uwagę zarówno te ogródki, które są przy domkach prywatnych, jak i ogródki osiedlowe, które są pod opieką mieszkańców domu lub dozorcy.

Swoje uczestnictwo w konkursie będzie można zgłaszać od sierpnia. Szczegóły pod numerem telefonu: 667 544 682. Komisja konkursowa oceni zgłoszone balkony i ogródki do 10 września. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierze trzy najpiękniejsze ogródki i trzy najpiękniejsze balkony.

W konkursie na najładniejszy balkon i przydomowy ogródek kwiatowy jest o co walczyć. Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca otrzyma talon o wartości 500 zł, za zajęcie drugiego miejsca przygotowano talon o wartości 300 zł. I wreszcie na tego, komu zostanie przydzielone trzecie miejsce, czeka talon o wartości 200 zł. Trzy pierwsze lokaty będą przydzielane w obu konkursowych kategoriach oddzielnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *