Nawigacja

O Twoim biznesie pogadajmy na luzie

W czerwcu w inkubatorze przedsiębiorczości (Rynek 19) rusza cykl spotkań, w trakcie których młodzi ludzie w przyjaznej atmosferze będą rozmawiać o technologiach, pasji czy biznesie.

To okazja do zdobycia inspiracji i odkrycia swojego pomysłu na biznes. W planie długie rozmowy, symboliczne piwo i zabawa do późnego wieczora – gwarantuje menadżer AIP Bytom Łukasz Sawicki.

Wielu absolwentów szkół średnich nie ma pomysłu na siebie. Wiedzą, że chcą zarabiać, ale nie wiedzą, w jaki sposób. Idą na studia związane z trendami, a nie z tym, co ich interesuję, po czym okazuję się, że pracy dla nich nie ma. Wówczas samozatrudnienie to jeden ze sposobów na znalezienie swojego miejsca na rynku, a prowadzenie własnej firmy wcale nie jest trudne. Zwłaszcza kiedy na rynku działają Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W Bytomiu – od niemal 2 lat.

Oprócz dostępu do biura AIP udostępnia również swoją osobowość prawną, dzięki czemu początkujący przedsiębiorca nie musi od razu płacić składek ZUS ani podatku dochodowego i może skupić się wyłącznie na swoim pomyśle, najlepsze z nich będą mogły wziąć udział w funduszu AIP Seed Capital i zdobyć 100 tys. zł. na dalszy rozwój.

Przy bytomskim Rynku początkujący przedsiębiorcy mają do dyspozycji nowoczesne biuro, gdzie mogą spotykać się z klientami, prowadzić szkolenia czy też po prostu rozwijać swój biznes, budując bazę kontaktów. Z tej propozycji skorzystało 6 przedsiębiorców.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 737 867 783.