Nawigacja

Czysty Bytom?

Prezydent Bartyla kontynuuje zbieranie podpisów pod petycją „Czysty Bytom – czysty kraj”. Towarzyszą tej „akcji” różne działania, takie jak: konkursy plastyczne dla dzieci, promocja z użyciem koszulek z logo akcji i inne działania promocyjne, także z udziałem piłkarzy Polonii Bytom.


Warto zapytać, gdzie byli wszyscy ci aktywiści na czele z prezydentem Bartylą przez ostatnie sześć lat, a zwłaszcza od półtorej roku, kiedy na jaw wyszła tragiczna sytuacja miasta zamienianego w „hasiok”? Kto z nich wspierał działania społeczników w ramach projektu #BYTOMtoNIEhasiok??

Działania prezydenta Bartyli obserwują i komentują bytomianie. Poniżej kilka komentarzy:

No tak, wybory w tym roku i główny śmieciarz Bytomia się lansuje, jaki to wojownik o czysty i zadbany Bytom. Wiadomo, że dla koryta zrobiłby wszystko, myślę, że i sprzedałby swoich bliskich. Fałsz i obłuda to wizerunek bytomskiego naczelnego śmieciarza. Tylko, co gorsze, że do koryta kandyduje drugi podobny do niego, który też wiele lat na stołkach w UM siedział i nawet główny fotel w Radzie na chama zajął, taki sam wielce słowny i waleczny, ale o stołek, a nie miasto, krętacz.

Jak dennym i fałszywym człowiekiem trzeba być, aby tak się poniżać. No, ale jemu stale mało, za pieniądze myślę, że sprzedałby się temu, kto da więcej. Za jego pazerność i krętactwo, i fałsz mieszkańcy mają go już dość, nawet kibole już zrozumieli, że tylko obieca, a nic nie robi, a pieniądze się tracą. A stadionu ani widu, tak samo pieniędzy na niego. A gdzie pieniądze? Już wielu się domyśla, na jakie konta poszły.

Obiecanki cacanki Pana Bartyli, a nic nie robi…

Nie znam bardziej fałszywego człowieka.

Bartyla jeszcze nigdy nie powiedział prawdy w ciągu 5 lat, nikt ci tyle nie da, co obieca ci Bartyla…

Ubier se jeszcze treska z napisem „stop korupcji w sporcie”, ganba jak pieron! od razu widać gorola!

„Czysty Bytom – czysty kraj” to dowód hipokryzji obozu władzy i kpina z mieszkańców, a zwłaszcza ze społeczników, którzy od blisko dwóch lat wołają #BYTOMtoNIEhasiok – ocenia Mariusz Wołosz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *