Nawigacja

Czy bytomianka przetrwa?

Wyobraź sobie egzotyczną wyspę na krańcu świata. Wyspę, na której walczy się o przetrwanie… Wśród palm, piasku i gęstwin dziczy kilkanaście obcych sobie osób zostanie odizolowanych od świata zewnętrznego. Ich walka potrwa kilka tygodni. Pozostawieni sami sobie, będą musieli zatroszczyć się o dostęp do wody, pożywienia i schronienia. Wszystko będzie zależeć od nich samych.

Ale siły natury i własne słabości to nie jedyni przeciwnicy. Na śmiałków czekają zadania, za wykonanie których otrzymają niezbędne dobra. Będą walczyć również o gwarantujący pozostanie na wyspie immunitet.

Tylko jednej osobie uda się przetrwać do samego końca. To ona zostanie zwycięzcą i zgarnie główną nagrodę. Tak Polsat opisuje swoje reality show. W rywalizacji na odciętej od świata jednej z bezludnych wysp Fidżi uczestniczy 16 osób – 8 kobiet i 8 mężczyzn. Wśród nich Karolina Grychnik z Bytomia.
Dla mnie, jako jednego z 16 uczestników to niewątpliwie przygoda życia, dla Was mam nadzieję będzie to świetna rozrywka, a na każdy kolejny odcinek będziecie czekać jak na „Grę o Tron”. Mam nadzieję, że będziecie śledzić architektko-fitnessko-szamanko-joginko-wegankę już niebawem na szklanym ekranie – napisała Karolina na swoim Facebooku.

29-latka jest architektem wnętrz, ale od lat realizuje się również jako instruktor fitness i tańca. Uwielbia góry i trekking. Jest zakochana w deskach – zimą w snowboardowej, zaś latem w tej od wakeboardu. Jej pasją jest gotowanie. Płynnie posługuje się śląską gwarą i stara się kultywować śląskie tradycje.

Walkę Karoliny będzie można śledzić w piątki o 20:00, począwszy od 8 września.